Eerste Heilige Communie 2018

In januari gaan we weer van start met de voorbereiding op de Eerste Heilige Communie. Wij gaan werken met het communieproject ‘Blijft dit doen’. Dit project wil ouders en kinderen helpen om samen vorm te geven aan hun geloof. Het wil een stap zijn in het zoeken naar een verbinding tussen het leven van alledag en de wereld van geloven. Via de scholen worden alle ouders/verzorgers van kinderen uit groep 4 uitgenodigd om zich op te geven voor de voorbereidingsbijeenkomsten. Mocht u geen uitnodiging ontvangen, neem dan contact op met het secretariaat van de parochie via email: coordinator@immanuel-parochie.eu

De volgende data zijn gepland voor de feestelijke zondag:

Zondag 22 april voor cluster Midden (kerk in Zevenbergen)

Zondag  6 mei voor cluster Oost (kerk in Zevenbergschen Hoek)

Zondag 27 mei voor cluster West (kerk in Fijnaart)