Zilveren priesterjubileum pastoor Maickel Prasing

Zondag 21 mei 2017 – 11.00 uur – Basiliek Oudenbosch

Met genoegen nodig ik u uit om samen met mij mijn zilveren priesterjubileum te vieren tijdens een feestelijke eucharistie­viering op zondag 21 mei 2017 om 11.00 uur in de Basiliek van de H.H. Agatha en Barbara.

Tijdens deze eucharistie­viering is er ook kinder­neven­dienst.

Na afloop van de eucharistie­viering wordt u tot 15.30 een receptie aangeboden in de zalen van pastoraal-diaconaal centrum “de Pelgrim”, onder de Basiliek.

U bent van harte welkom!

Maickel Prasing,

NB. Uw aanwezigheid is al cadeau genoeg, maar als u iets wilt geven, dan graag een bijdrage voor een reis naar Israël en Palestina, een blijvende herinnering aan dit jubileum en de ondersteuning van priester­studenten in Afrika en Azië.