Familiekerstviering in Zevenbergschen Hoek

‘Weet jij hoe laat het is?’

In de weken van Advent leven we toe naar het kerstfeest. Samen ontdekken we in deze weken dat de tijd steeds dichterbij komt dat God zich laat zien in de wereld. Zo leven we toe naar de geboorte van Jezus. Op zondag 24 december is er om 19.00 uur een speciale viering vóór en dóór kinderen in de H. Bartholomeuskerk te Zevenbergschen Hoek. Kinderen zullen tijdens deze kerstviering hun acteertalenten laten zien in de kleine musical ‘De kleine klok’. Ook zullen ze hun muzikale talenten laten horen tijdens het zingen van de liedjes én laten horen hoe goed ze al kunnen lezen.

Heb jij ook een talent en wil je meedoen? Dan is het nog niet te laat! Geef je op bij (juf) Jeanne Akkermans (jeanneakkermans@ziggo.nl). En vind je het gewoon fijn om te genieten van een mooie viering met Kerst? Maak samen tijd en wees welkom!

Projectlied
Alle dagen, alle nachten
in het donker, in het licht,
is het tijd om te verwachten
omdat God dichtbij ons is.

Als je weet dat hij zal komen,
maar je weet nog niet wanneer:
houd dan steeds je ogen open
voor de komst van onze Heer.

Bij het water klinken woorden
van de stem in de woestijn.
Zo laat God de mensen horen:
‘Ik zal altijd bij je zijn.’

Met de woorden van Jesaja
kunnen mensen verder gaan.
Op een mooie, nieuwe aarde
zal geen oorlog meer bestaan.

Uit de hemel komt een engel
en hij gaat naar Nazaret,
om het grote nieuws te brengen
dat de Heer de mensen redt.

Nu de tijd is aangebroken
van de koning in de stal
durven mensen weer te dromen
dat de vrede komen zal.