Heilig Hartfeest Langeweg

Op zaterdag 25 juni as. vieren we weer het Heilig Hartfeest in Langeweg.
Omdat het fijn is samen met ander jonge gezinnen vorm te geven aan ons geloof, is het idee ontstaan om niet alleen de eucharistieviering kindvriendelijk te maken, maar er ook een gezinsactiviteit aan vooraf te laten gaan.Graag nodigen wij jullie als gezin uit om hieraan deel te nemen. Vriendjes en vriendinnetjes zijn ook van harte welkom om mee te doen. We verwachten jullie om 17.30 uur bij Emmaus in Langeweg. We beginnen met een kort verhaal om daarna met jong en oud allerlei soorten hartjes te maken en te versieren.

Om 18.00 uur eten we pannenkoeken en is er tijd om lekker buiten te spelen.
Om 19.00 uur start in de open lucht de H. Hartviering. Daarin gaan we al onze hartjes een plekje geven. Bij slecht weer wordt voor een alternatief gezorgd. Komen jullie ook?

I.v.m. de planning is het fijn als jullie je van te voren op willen geven. Dit kan tot 23 juni (maar ook zonder opgave ben je welkom). Dit kan via e-mail:
jeanneakkermans@ziggo.nl

Wil papa/mama of een andere volwassene of tiener helpen bij het bakken van de pannenkoeken? Dan dit ook graag vermelden in de mail. Tot dan!