Kerst vieren wij samen, doe jij ook mee?

Op 24 december om 19.00 uur wordt in Zevenbergschen Hoek een kerstviering gehouden speciaal voor kinderen en hun familie. Maar ook een viering waarin kinderen een belangrijke rol mogen spelen. Hou je van zingen en/of toneelspelen, lees dan vooral verder. 

Het familiekoor zal de viering muzikaal verzorgen en zoekt hiervoor nog extra zangers en zangeressen. Vind je het leuk om te zingen, doe met ons mee. We repeteren op maandag 29 november, 6 december, 13 december en 20 december steeds van 19.00 tot 20.00 uur. Vind je het spannend, kom dan samen met een vriendje of een vriendinnetje, maar ook je ouders, opa’s en oma’s of zelfs je buren zijn welkom. Want met zijn allen, klein en groot, vormen we één familie. 

 Het kersttoneelstuk tijdens deze viering zal opgevoerd worden door kinderen. Vind je het leuk om toneel te spelen, doe met ons mee. De repetitietijden hiervoor zijn op dit moment nog niet bekend. 

En wil je alleen komen kijken en luisteren, ook dan ben je natuurlijk van harte welkom, want Kerst vieren we samen.  

Voor meer informatie kun je contact opnemen met (juf) Jeanne Akkermans, jeanneakkermans@ziggo.nl