Eerste Heilige Communie

In januari 2020 gaan we weer van start met de voorbereiding op de Eerste Heilige Communie. We gaan werken met het communieproject ‘Blijft dit doen’. Dit project wil ouders en kinderen helpen om samen vorm te geven aan hun geloof. Het wil een stap zijn in het zoeken naar een verbinding tussen het leven van alledag en de wereld van geloven. Via de scholen worden alle ouders/verzorgers van kinderen uit groep 4 uitgenodigd om zich op te geven voor de voorbereidingsbijeenkomsten. Mocht u geen uitnodiging ontvangen, neem dan contact op met het secretariaat van de parochie via email: coordinator@immanuel-parochie.eu of telefoon 0168-323218

De volgende data zijn gepland voor viering van de Eerste Heilig Communie in 2020:

Zondag 19 april voor cluster West (kerk in Fijnaart)

Zondag  7 juni voor cluster Oost (kerk in Zevenbergschen Hoek)

Zondag 14 juni voor cluster Midden (kerk in Zevenbergen)