“In de voetstappen van Pater Damiaan”

Excursie 22 juni 2024

De film rond het levens­ver­haal van Pater Damiaan, afgelopen najaar, maakte zoveel indruk dat de gedachte ontstond om dit jaar een bezoek te brengen aan zijn geboortehuis te Tremelo en zijn her­den­kings­ka­pel te Leuven, beide in België. Ook wanneer u de film niet gezien hebt, bent u van harte welkom deel te nemen aan deze excursie en zo een indruk te krijgen van het leven en werk van deze bij­zon­dere Vlaamse pater.

  • Datum: zater­dag 22 juni
  • Vertrek: om 8.45 uur aan de Basiliek van Ouden­bosch
  • Kosten: +/- € 45, 00 (mede af­han­ke­lijk van het aantal deel­ne­mers), inclusief inkom en rond­lei­ding, lunch en deelname in de ver­voers­kos­ten.

Aanmel­den via: depelgrim@bernardus­paro­chie.nl tot uiter­lijk 31 mei!

Ook wanneer u de film niet gezien hebt, bent u van harte welkom deel te nemen aan deze excursie en zo een indruk te krijgen van het leven en werk van deze bij­zon­dere Vlaamse pater.

Herdenkingskapel Leuven

Geboortehuis Tremelo